سخنرانی مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان در مسجد جامع سنندج

سخنرانی مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان در مسجد جامع سنندج
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان گفت: متاسفانه در محیط ادارای در زمینه تکریم بازنشستگان آنگونه که باید کاری صورت نمی‌گیرد.

 

 به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، محمد احمدی در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر سنندج، اظهار کرد:‌ میانگین حقوق بازنشستگان کشوری در سال ۹۷ حدود ۲ میلیون و ۱۸۲ هزار تومان بود که با افزایش ۶۶۷ هزار تومان این مقدار در سال‌جاری به ۲ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان رسیده است.

وی به آمار بازنشستگان کشوری در استان کردستان هم گریزی زد و عنوان کرد: تعداد بازنشستگان استان ۲۲ هزار و ۸۱۹ نفر است که ۷۲ درصد از این تعداد را مردان و ۲۸ درصد را زنان تشکیل می‌دهند.

وی کمترین میزان حقوق صندوق  بازنشستگان کشوری استان کردستان را یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عنوان کرد و گفت: بیشترین میانگین حقوق بازنشستگان کشوری نیز ۲۶ میلیون تومان است.

وی اذعان داشت: امیدواریم با اجرای طرح همسان‌سازی حقوق‌ها وضعیت دریافتی بازنشستگان بهتر شود.

احمدی در ادامه یادآور شد: در حال حاضر دو خانه امید در سنندج و سقز کلنگ‌زنی شده است که امیدواریم هرچه زودتر به مرحله بهره‌برداری برسند.

وی تصریح کرد: خانه امید محیط نیمه‌اداری است که در این اماکن بازنشستگان می‌توانند تمام فعالیت‌هایی را که در دوران جوانی داشته‌اند در این خانه‌ها انجام دهند.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان خاطرنشان کرد: متاسفانه در محیط ادارای در زمینه تکریم بازنشستگان آنگونه که باید کاری صورت نمی‌گیرد.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱

۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷
تعداد بازدید : ۱۷۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید